Підсумки огляду-конкурсу художньої самодіяльності навчальних груп

У відповідності з планом роботи навчального закладу, з метою патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді в листопаді цього року в ліцеї проводився огляд-конкурс художньої самодіяльності серед навчальних груп, присвячений державності України.

В положенні про конкурс було обумовлено, що група може представити конкурсну програму, в якій не більше 12 номерів. Максимальні програми, наповнені творами різних жанрів, представили групи № 12, 13, 14, відповідно вони і отримали найбільшу кількість балів. Причому в цих колективах було задіяно велика кількість учнів і практично всі номери зроблені на досить таки високому рівні. До цих колективів примикає група № 2, де було задіяно півгрупи і де дівчата також підготували цікаву різножанрову програму.

В процесі конкурсів журі визначило кращі номери, які рекомендують для включення у звітний концерт ліцею і за які додався додатковий бал. Це група № 21 – Біліч Владислав, пісня «їхали козаки»; група № 23 – Штик Ангеліна, пісня «Україна», група № 24 – Місюра Артем, брейк-танець; група № 31 – Луцюк Юлія, Балюк Богдана, пісня «Не плач, тату»; група № 33 -Ґуль Вадим, пісня «Герої не вмирають», дует з Елеонорою Козачук пісня «Козаченько, я нівроку»; група № 1 – Дорош Роман, пісня «Пробач мене, мамо», дует з Елеонорою Козачук -пісня «Батьки»; група № 12 – танець «Віночок», вірш «Жди мене» (Проніна Софія, Проніна Марія, Кричко Катерина, Баховець Марія); група № 13 – Чипчерук Анна та Зоряна «Розкажи про Україну»; група № 14 – Краснов Олександр, Шавук Олег, гумористична сценка, Никитюк Веніамін – пісня «Старі фотографії»; група № 2 – Братчун Марія, вірш «Лист з Канади»; дівоча вокальна група (гр. 12, 13, 2, 23, 31); духові твори за участю учнів гр. 21, 24, 15.

Нагородили  почесними  грамотами  колективи  переможці  ліцейного  конкурсу  художньої самодіяльності, присвяченому державності України: група № 12 та 14 – за І місце;  група № 13 – за II місце; група № 2 – за III місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *