Поезія – це храм любові

Поезія – це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду або нерозуміння. Коли людину відвідує муза або приходить натхнення, його вже не втримати – енергія і рядки б’ють зсередини, виривають серце і просяться на папір.

І ось, людина бере в руки олівець і починає творити. При цьому потоки необхідних слів лягають на аркуші в рівні  стовпчики, підкреслюючи римою закінчення слів для співзвучності. Але не тільки рима є в поезії, є ще й життя, людське життя, яке нас оточує або яке ми хочемо створити.

Завдяки поезії, люди можуть і виразити, і прийнятим багато чого, що їм в житті не дає спокою і ятрить серце. Але кожному дано управляти словом, як яким-небудь знаряддям праці, тільки дійсно гідні здатні розпалити в душах людей багаття пристрасті і міць духу.

15.03.2016 р. в актовій залі Ковельського професійного ліцею в рамках проведення тижня групи № 32 відбувся виховний захід на тему «Поезія – це храм любові».  Учні ознайомили глядачів з творчістю письменників та поетів Волині, представили їх поетичні твори. Активну участь у проведенні заходу взяли такі учні, як Гулечко Іван, Лукашук Юрій, Дємєнтьєв Андрій. Хлопці емоційно та піднесено читали поетичні твори волинських письменників, зокрема, таких як Петро Мах, Надія Гуменюк, Василь Гей, Іван Чернецький та багатьох інших. Була представлена цікава презентація з відеоматеріалами. Гостем заходу був відомий поет та письменник міста Ковеля Віктор Вікторович Калмиков, який представив свої нові ліричні твори, майстерно і цікаво їх декламував, підбираючи такі твори, які захоплюють сучасну молодь. Учні з захопленням слухали автора.

Виховний захід сприяв поглибленню інформації про визначних людей мистецтва Волинської області, навчально-патріотичному вихованню молоді, емоційному піднесенню від прослуханих поетичних творів та щирій, доброзичливій атмоcфері, яка панувала в залі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *