Виховний вечір до Дня пам’яті Т.Г.Шевченка

Не розчаровуйсь в Україні.
Вір, що мине важка пора,
Розквітне пишний цвіт калини
В садах достатку і добра.

Вихователь гуртожитку Рощук Валентина Петрівна 17 березня 2016 р.  в актовому залі гуртожитку Ковельського професійного ліцею провела виховний вечір до Дня пам’яті Т.Г.Шевченка   

Метою вечора було ознайомлення з творчістю поета, розвивати словниковий запас, вміння правильно говорити; виховувати почуття свободи, любові до Батьківщини, волелюбність.

Від шанувальників поезії  Тараса Шевченка Петрика Андрія, Штик Ангеліни, Купрійчик Ілани, Марчука Дениса, Троць Дарії, Міщанчука Юрія, Кричко Катерини прозвучали вірші «Кобзарі»,  «Розрита могила», «Ну що б, здавалося, слова», «Заповіт».

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову.

Багато років пройшло після смерті Тараса Шевченка. Але його поезії, його картини забути неможливо. Вірші Кобзаря завжди на слуху. Вони підтримували українців під час багатьох війн, бідування, під час пошестей і голоду. Вони ставали наче добрими порадниками у скруті, бо написані з такою щирістю, що душа бринить від щастя чи від туги. Багато з них стали піснями, і тепер вже ніхто не може їх відрізнити від народних пісень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *