Пролунав останній дзвоник

30 червня 2016 пролунав останній дзвоник в Ковельському професійному ліцеї.

Ліцейне подвір’я переповнене учнями, вчителями, батьками та гостями, які завітали в цей день на святкову лінійку.

Героями дійства традиційно вважаються випускники – вони покидають рідне гніздо, у якому виросли, змужніли і вже дорослими й мудрими вирушають на пошуки власної долі. Але в якийсь момент всі вони зрозуміють, які прекрасні вчителі навчали їх, які чудові друзі були поруч із ними, отримували оцінки, сиділи за однією партою, таких уже не зустрінеш… Останній дзвоник як рубіж між дитинством і тим іншим життям, яке починається за ліцейним порогом.

Цьогоріч  дипломи високваліфікованих автослюсарів, зварювальників, електромонтерів, монтажників санітарно-технічних систем та устаткування, перукарів; виготовлювачів художніх виробів з лози отримали 137 випускників. З них 17 заслужили дипломи з відзнакою. Це  Артемук Дмитро, Бодняк Назарій, Шевчик Тетяна, Приступчук Катерина, Доменюк Катерина, Гладун Олександр, Кузьмич Анастасія та інші.

На святі, підвели підсумки плідної праці впродовж навчального року. Найбільш успішних у навчанні, виробничій діяльності та громадському житті ліцею відзначили грамотами. Серед них Луцюк Юля, Вавринюк Юрій, Дементьєв Андрій, Лукашук Юрій, Кузуб Богдан, Братчик Марія, Дорош Роман, Грицюк Дмитро та інші.

Директор Ковельського професійного ліцею Антонюк С.М. подякував вчителям і учням за спільну працю на ниві знань. Звертаючись до випускників, він побажав їм, щоб знання, котрі вони здобули у професійному ліцеї, знадобилися у житті.

Також із закінченням навчального закладу випускників привітали  заступники директора Сєрков Ю.О., Козакевич Б.Є., директор центру соціальних служб для молоді  Медведєва Т.Ю., директор ТОВ «Волинькальвіс» Понікарчук В.М., майстер в/н  Поліщук В.Ю., класний керівник Конашук О.П..,  учнівський призедент Луцюк Юля.

Кращі ліцейні солісти Біліч Владислав, Дорош Роман, Козачук Елеонора, Чипчерук Аня та Зоряна подарували присутнім пісні.

Захід супроводжував духовий оркестр ліцею під керівництвом Федора Гайдамашука.Щиро бажаємо всім випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

Свято видалося надзвичайно гарним, по родинному затишним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *