• Пн. Вер 25th, 2023

Республіка ТЕМП

Учнівське самоврядування ДНЗ "КЦПТО"

День знань!

ВідAdmin

Вер 1, 2016

День знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми крокуємо впродовж усього життя. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій.

1 вересня в Ковельському професійному ліцеї, як і в інших навчальних закладах України, розпочалося зі святкової лінійки, присвяченої Дню знань. Учнів та педагогів ліцею з початком навчального року привітали директор Антонюк С.М., заступник директора з НВР Сєрков Ю.О., класний керівник Темрук В.М.., ветеран профтехосвіти Стахорська Л.С., голова батьківського комітету групи Бензель Ю.Л., генеральний директор ТзОВ«Волинь-Кальвіс» Понікарчук А.М., учні Волос Юлія та Жук Вікторія.

Під час заходу лунали гарні поздоровлення та побажання для усіх присутніх, а у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали пісні.

Благословив на успішне навчання і окропив свяченою водою присутніх отець Андрій.

На лінійці були вручені нагороди за підсумками минулого навчального року. Почесною грамотою за перше місце в конкурсі груп нагороджено колектив гр. 12 (класний керівник Оніщук С.Д., майстер в/н Павляшик Л.І.), за друге місце – гр. 13 (класний керівник Антощук О.П.., майстер в/н Верховод О.Ф.), гр. 14 (класний керівник Антонюк Н.П., майстер в/н Цимбал О.С..), за третє – гр. 24 (класний керівник Архипова Н.І., майстер в/н Мацук А.П.).

Більше 80-ти учнів отримали подяки директора за здобутки в навчанні та активну участь в художній самодіяльності та спортивному житті.

Святковості додавали мелодії духового оркестру.

Після лінійки в усіх групах було проведено перший урок на тему: “Від проголошення незалежності до нової України” та організаційна виховна година.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.