Засіданнях клубу «Подружка»

В Ковельському професійному ліцеї  14 вересня 2016 року  під керівництвом вихователя Рощук В.П. розпочав роботу клуб для учнів гуртожитку  «Подружка».

Серед головних напрямів роботи педагогічного колективу найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання, які як стрижневі закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь. Педагоги розуміють, що нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму.

Засідання клубу передбачають – посилити роль освіти у підготовці учнівської молоді до сімейного життя, виробити відповідальність особи за створення та функціонування сім’ї перед суспільством та державою.

На засіданнях клубу «Подружка» планується ознайомлювати учнів ліцею  з основами психології, соціології сім’ї, сімейної педагогіки, сімейного права, етики; отримають правильне уявлення про дружбу, закоханість, кохання, сімейні ролі та стереотипи.

На першому засідання клубу Валентина Петрівна спрямувала бесіду на відвертий діалог учнів . Були розглянуті питання взаємовідносин юнака та дівчини, питання впливу темпераменту на формування спілкування та проведено заняття з використанням метафоричних карт «плюс-мінус».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *