Спогади, які вбивають… Річниця трагедії у Донецькому аеропорті

Рік тому, у січні 2015-го, велися найзапекліші бої за Донецький аеропорт. В останні дні захисту Донецького аеропорту – 19 і 20 січня – там загинули 58 кращих синів України. Ці захисники своєю кров’ю великими літерами вписали свої імена в історію незалежності України. Слово “кіборги” назавжди закріпилося за захисниками донецького аеропорту. Спогади про ДАП все ще живі в пам’яті. Сьогодні, в дні пам’яті захисників Донецького аеропорту, учні групи № 33  в рамках проведення тижня групи  за допомогою відеофільму та презентації зібрати деякі спогади кіборгів, що вийшли з того пекла живими.

Василь Савченко, кіборг, позивний «Постріл»: «Хто бачив смерть, той цінує життя. Мені є, за що воювати. Я на своїй землі. А ворог…»

Цікавою і актуальною була виховна година на тему «Річниця  боїв за Донецький аеропорт». Вадим Гуль виконав пісню «Герої не вмирають», яка схвилювала і змусила проникнутись почуттям гордості за наших кіборгів, захисників суверенної незалежної України.

Це  героїчна оборона сьогодення, яка тривала 242 дні, всього на тиждень менше, ніж героїчна оборона Севастополя від фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни, і набагато більше, ніж оборона Брестської фортеці, проіснувавши з 22 червня по 23 липня 1941 …

Донецький аеропорт досі залишається найбільш гарячою точкою на карті військового Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *