• Чт. Вер 28th, 2023

Республіка ТЕМП

Учнівське самоврядування ДНЗ "КЦПТО"

Юнаки пішли у Вічність…

ВідAdmin

Лют 15, 2016

15 лютого 1989 року радянські війська назавжди залишили територію Республіки Афганістан. Для багатьох жителів Ковельщини та війна мимоволі стала частиною їх життя.

Жаль, коли хороші люди покидають цей світ, але коли з життя йдуть зовсім молоді, то боляче подвійно. І хоча їх більше немає з нами на цій землі, пам’ять про них залишиться в наших серцях назавжди.

П’ятнадцятьох військовослужбовців не дочекалась Ковельщина. Ми завжди пам’ятаємо про них. І сьогодні поіменно називаємо тих, хто не повернувся з війни в рідні домівки: М. О. Банжа, В. Г. Білинець, М. В. Бобрик, А. Д. Глушков, В. С. Жук, Л. А. Кулаковський, С. І. Оксенюк, А. С. Півень, В. В. Потапчук, А. В. Сахненко, В. М. Силюк, Я. М. Ткачук, Ю. А. Шевченко, В. Я. Хилюк, О. С. Сметюх. 

З болем у серці колектив Ковельського професійного ліцею згадує випускника учня нашого навчального закладу Сметюха Олександра Сергійовича.

Сьогодні ми схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

Юнаки пішли у Вічність. Ми цінуємо їх подвиги. Їх ставлення до виконання військового обов’язку, героїзм ми ставимо у приклад молоді, коли проводимо заходи, мета яких – патріотичне виховання підростаючого покоління.

Також в 15.02.2016 р. в ліцеї були проведені тематичні виховні години, виставка літератури, присвячені участі українців у бойових діях на території інших держав, відвідали ліцейний музей бойової слави та вшанувати пам’ять полеглих.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.