Жінка – найчарівніше творіння Землі!

Мудреці кажуть: «Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння». І завдання чоловіка – не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті, – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. У жіночої половини є головний талант – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Жінка дає нові чоловікові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночій такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає чоловікам.

8 березня – найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти, а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно.

Учасники художньої самодіяльності Ковельського професійного ліцею сердечно привітали жіночу половину із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі прозвучали побажання жіночого щастя, любові і добра, щоб кожний день зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм, щоб сонце заходило з весною в дім, зі снігом розтанули і біль, і гнів, щоб білий підсніжник любов приніс!

Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги, тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов! Протягом заходу прозвучало досить багато пісень-вдячності матерям, другим мамам наших учнів (класним керівникам та майстрам в/н).

Слова привітання прозвучали від директора ліцею Антонюка Сергія Миколайовича. Він побажав, щоб кожен день був сонячним і радісним, щоб довкола жінок панувала любов і гармонія, а на честь жінок розквітали квіти й звучала музика.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо щастя й вдачі, міцного здоров`я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у оселях завжди панує мир, злагода і добробут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *